Forum Zynito - Anime & Manga Forum Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
 
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum Zynito - Anime & Manga Forum Strona Główna » Naruto
Poll

Kogo lubisz najbardziej z Akatsuki?
Pein
0%
 0%  [ 0 ]
Deidara
14%
 14%  [ 1 ]
Konan
0%
 0%  [ 0 ]
Itachi Uchiha
28%
 28%  [ 2 ]
Zetsu
0%
 0%  [ 0 ]
Kisame Hoshigaki
14%
 14%  [ 1 ]
Kakuzu
0%
 0%  [ 0 ]
Hidan
0%
 0%  [ 0 ]
Sasori
28%
 28%  [ 2 ]
Tobi
14%
 14%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
Gaword
@adminDołączył: 26 Gru 2006
Posty: 195
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 21:23, 27 Paź 2007
POST ZAWIERA WIELE SPOILERÓW!

OGÓLNIE O AKATSUKI

Akatsuki to organizacja przestępcza w świecie Naruto. Akatsuki oznacza Brzask, Świt, co może łączyć się z ich celem, stworzeniem nowego świata.
Każdy z Akatsuki musi znaleźć swojego Bijuu (demona ogoniastego) lub zamkniętego Bijuu w Jinchuurikim (czyli osoba, która ma w sobie zapieczętowanego demona np. Naruto, Gaara).

Akatsuki może mieć maksymalnie dziesięciu członków, gdyż mają tylko dziesięć pierścieni, a każdy z nich nosi pierścień na innym palcu. Jest to bardzo ciekawe, gdyż Akatsuki zawsze starają się odnaleźć raczej pierścień, niż ciało pokonanego.

Akatsuki podzielili swój plan na trzy części:
1. Zdobyć środki, aby utrzymać organizację.
2. Złapać i zapieczętować wszystkie "ogoniaste" demony.
3. Trzeci, polega na wykorzystaniu zdobytych pieniędzy i utworzeniu pierwszej w świecie shinobi "Najemnej Organizacji Wojennej", niepodległej żadnej z wiosek. Jej zadaniem jest dostarczenie klientowi odpowiedniej liczby ninja. Oferta kierowana jest głównie do małych państw i wsi toczących wojny. Początkowo, aby zebrać pieniądze i wyrobić sobie odpowiednią opinie organizacja będzie przyjmowała wszystkie zgłoszenia za niewielkie wynagrodzenie. Żeby wywołać większe konflikty będzie wykorzystywała Bijuu, nad którymi tylko ona ma kontrole. W ten sposób zniszczą system "osad shinobi" większych państw i zmuszą wszystkich do polegania na Akatsuki. (trzeci punkt wzięty z wikipedii)

Mimo wszystko Lider ma swój własny plan. Chce dokonać sądu bożego na ludzkości, gdyż uważa, że tylko ból może sprawić by ludzie dojżeli.

ZESPOŁY

Lider zawsze wysyła na misje członków dwuosobowych grupach, którzy wzajemnie się uzupełniają zdolnościami.

Pein - Konan
Kakuzu - Hidan
Deidara - Sasori (później Deidara - Tobi) (wcześniej Sasori - Orochimaru)
Kisame - Itachi
Zetsu - nikt

STRÓJ
Członkowie Akatsuki noszą czarne płaszcze, z długimi, aż do podbródka kołnieżami. Płaszcz ozdobiony jest czerwonymi chmurkami, które mają oznaczać Brzask. Noszą także słomiane kapelusze (Sakkat) z papierkami, które zasłaniają twarze. Mają również do kapeluszy doczepione dzwonki.

CZŁONKOWIE AKATSUKI

PEIN (YAHIKO)


Status: Lider Akatsuki
Kolor oczu: szare (posiada Rinnegana)
Kolor włosów: Rude
Wioska: Wioska Ukryta w Deszczu (Amegakure)
Pierścień: Zero, noszony na prawym kciuku

Partner: Konan
Cechy charakterystyczne: Dużo kolczyków, w wielu częściach ciała
Ulubione techniki:
Shoten no Jutsu - polega na klonowaniu członków Akatsuki. Podwałdni, szpiedzy wyglądają jak członkowie Akatsuki, dzięki czemu prawdziwi członkowie nie muszą walczyć i się wysilać.
Dodatkowe moce: Rinnegan - pozwala mu kontrolować pogodę. Najpotężniejsza wzrokowa technika. Tzw. Oczy Sześciu Ścieżek

Pein jest liderem Akatsuki. Kieruje działaniami wszystkich członków w organizacji, przez co wszyscy zwracają się do niego z należytym szacunkiem. Wyjątkiem może być Hidan.
Jest w parze z Konan, zapewne ze względu na wspólne bolesne dzieciństwo.
Mimo swego obecnego groźnego wyglądu, w przeszłości Pein był strasznie nieśmiały. Nie wierzył w swoje siły, aż do czasu rozmowy z Jirayą, który się nim zaopiekował zarówno jak Konan.
Dawniej Pein miał czarną grzywkę.
Po rozmowie z Jirayą, Pein, Konan i ich trzeci towarzysz (który miał ciało obecnego Peina), wyruszają w podróż. Po wielu latach, Jiraya nic nie słyszał o trenowanej trójce, więc uznał, że zginęli.
Tak naprawdę Pein powrócił do Amegakure i wymordował tamtejszego przywódce i jego rodzinę.
Odtąd samo w sobie państwo Amegakure, jest własnością Akatsuki i jego główną siedzibą. Właśnie tam przesiaduje najczęściej Pein.
Jest bardzo dobrze zorientowany w sprawach ekonomicznych i politycznych różnych wiosek.
Jego celem jest połączyć wszystkie "ogoniaste" demony i użyć Zakazanego Jutsu, aby siać strach wśród ludzkości. Chodzi tu głównie o to, aby zakończyć wojny, bo według jego ideologii tylko ból może pomóc dojrzeć.
Jemu samemu ból pozwolił na to aby dojrzał i aby całe Amegakure uważało go za Boga, choć mieszkańcy wioski nie są do końca przekonani, czy Pein żyje czy nie.

DEIDARA


Status: Nieżyje (niezastąpiony)
Wiek: 24 lata kiedy umarł
Kolor oczu: niebieskie
Kolor włosów: Blond
Wioska: Wioska Ukryta w Skale (Iwagakure)
Pierścień: Niebieski, noszony na prawym palcu wskazującym

Partner: Sasori, później Tobi
Cechy charakterystyczne: Długa blond grzywka. Usta na wewnętrznej stronie dłoni, potrzebne do manipulacji gliną
Ulubione techniki:
Katsu (detonacja) -pozwala mu detonować swojegliniane twory
Zadanie: Złapać Ichibi (demona jednogoniastego w Gaarze)

Deidara w przeszłości był bombardierem do wynajęcia. Wtedy Itachi, wysłany przez Peina, kazał mu dołączyć do Akatsuki. Z początku Deidara uznał to za strate czasu, jednak po przegranym pojedynku z Itachim, dołączył do Akatsuki.
Nie jest on osobą najwyższą rangą, o czym świadczy zwracanie się z szacunkiem, do większości organizacji. Tak naprawdę to Deidara najbardziej nie lubi Itachiego i jego Sharingana.
Deidara uwielbia sztukę, a jego pojęcie na jej temat jest stosunkowo dziwne. Po pierwsze uważa on, że prawdziwą sztuką jest to, co trwa chwilę, piękne jest to co jest ulotne. Po drugie uwielbia robić wybuchowe rzeźby, aby pokazać jak sztuka jest naprawdę ulotna.
Deidara jest dystansowcem, co znaczy, że woli walczyć w bezpiesznej odległości od wroga, choć walkę w zwarciu też ma dobrze opanowaną.
Deidara ma usta na dłoniach, które służą mu do manipulacji gliną. Dzięki nim może stworzyć bardzo wybuchowe zwierzątka, choć czasem wykorzystuje je do szybkiego transportu np. lepi ptaki.
Powodem wybuchania glinianych zwierzątek jest dostarczanie do gliny swojej chakry. Dzięki temu stworzył cztery rodzaje swoich bomb:
C1- siła wybuchu podobna do granatu ręcznego
C2- wielki gliniany smok, który rzuca glinianymi bombami
C3- wielka statua, która w kontakcie z podłożem wybucha i niszszy wioski
C4- Zjedzenie gliny i wyplucie swojego eksplodującego klona. Powoduje to, że wiele małych części bomby dostaje się do ran, bądź dróg oddechowych, co powoduje kolejne wybuchy.

Ostatecznym ciosem Deidary jest zjedzenie gliny na jego piersi. Kiedy te usta zjedzą glinę, powoduje to wielki wybuch (zasięg 10km), ale kosztem samobójstwa.


KONAN


Status: Aktywny
Kolor oczu: niebieskie
Kolor włosów: niebieskie
Wioska: Nieznana
Pierścień: Biały noszony na prawym palcu środkowym

Partner: Pein
Cechy charakterystyczne: Papierowy kwiatek wpleciony we włosy. Niebieskie włosy, kolczyk w brodzie
Ulubione techniki:
Zamienianie swojego ciała w papierowe motylki origami

Konan ma podobną przeszłość co Pein. Pełną bólu i rozczarowań. Dlatego bardzo chętnie pomaga Peinowi w osiągnięciu celu. Jest jedyną kobietą w Akatsuki i jako jedyna mówi do Peina po imieniu.
Ludzie uważają ją za Anioła, gdyż jest zawsze w towarzystwie Pein'a - Boga.

ITACHI UCHIHA


Status: nie żyje (nie zastąpiony)
Wiek: obecnie 20 lat
Kolor oczu: czarne (czerwone kiedy używa Sharingana)
Kolor włosów: czarne
Wioska: Wioska Ukryta w Liściu (Konohagakure)
Pierścień: Krwawy na prawym palcu serdeczny

Partner: Kisame
Cechy charakterystyczne: Sharingan
Ulubione techniki:
Mangekyou Sharingan - specjalne ninjutsu z którego nie można się wydostać.
Tsukuyomi - zamykanie przeciwnika w specjalnej iluzji, w której to posiadacz panuje nad czasem i przestrzenią
Amaterasu -technika dzięki której można tworzyć czarne płomienie gorętsze od słońca, które mogą przepalić każdy materiał

Itachi wywodzi się ze sławnego klanu Konohagakure. Klan ten jest wyspecjalizowany w Katon no Jutsu (technikach ognistych), a także słynnie ze swojego Sharingana.
Itachi w wieku trzynastu lat dołączył do odziału ANBU, ale ponieważ chciał być silniejszy wymordował cały swój klan. Dzięki zabiciu swojego najlepszego przyjaciela uaktywnił się u niego Mangekyou Sharingan. Jest to najlepiej rozwinięta forma Sharingana. Dzięki temu może zamknąc przeciwnika w świecie gdzie go torturuje przez ustanowiony przez siebie czas. To on tam panuje nad rzeczywistością.
Jednak Mangekyou Sharingan ma skutki uboczne, co powoduje, że Itachi cierpi na zaburzenia wzroku. Możliwe jest, że oślepnie.
Itachi jest bardzo uprzejmy i dobrze dogaduje się ze swoim partnerem Kisame. Jednak przeważnie jest obojętny i nieczuły. Często patrzy w niebo.
Sposób jego walki jest raczej ofensywny. Chce jak najszybciej zakończyć walkę, a kiedy się przedłuża, zdolny jest nawet do wycofania się. Nie lubi marnować czasu.
Jego zadaniem w Akatsuki jest złapanie Kyubiego uwięzionego w Naruto, przez co jest zmuszony odwiedzić Konohagakure, po raz pierwszy od czasu wymordowania klanu.
Nie jest do końca jasne dlaczego oszczędził swojego młodszego brata- Sasuke.

ZETSU


Status: Aktywny
Wiek: nieznany
Kolor oczu: żółte, bez źrenic
Kolor włosów: zielone
Wioska: Wioska Ukryta w Trawie (Kusagakure)
Pierścień: Dzik na prawym małym palcu

Partner: brak
Cechy charakterystyczne: Muchołapka wyrastająca z ramion. Półt twarzy czarnej a pół białej. Kanibal
Ulubione techniki:
Hiro Bansho: Boka no Jutsu - dzięki tej technice Zetsu potrafi się szybko przemieszczać, za pomocą roślin, drzew, ziemi.

Zetsu w Akatsuki pełni funkcję szpiega, dzięki szybkiemu przemiszczaniu się. Pozwala to także na szybkie komunikowanie się pomiędzy członkami Akatsuki.
Podczas pieczętowania Bijuu jako jedyny pokazał, że nie musi stać w miejscu. Może się poruszać.
Jego funkcją także jest pozbywanie się ciał ofiar przy pomocy wielkiej rosiczki na jego głowie, która zjada ciała. Prawdopodbnie on sam je.
Dwie jego połowy często rozmawiają ze sobą i posługują się różnymi językami. Co ciekawe, czasem te połowy kłócą się ze sobą.
Podczas pieczętowania porusza się wokół kryjówki, aby zobaczyć, czy nikt nie ma zamiaru przeszkodzić organizacji w pieczętowaniu.


KISAME HOSHIGAKI


Status: Aktywny
Wiek: 31 lat
Kolor oczu: białe
Kolor włosów: niebieskie
Wioska: Wioska Ukryta we Mgle (Kirigakure)
Pierścień: Południe na lewym palcu serdecznym

Partner: Itachi
Cechy charakterystyczne: Wyglądem przypomina rekina. Nosi ze sobą wielki miecz -Samehad
Ulubione techniki:
Suiton: Bakusui Shoha - potrafi tworzyć wodę z niczego, dzięki czemu zamienia pole bitwy w jezioro
Suiton: Suikodan no Jutsu -torpedy w kształcie rekinów
Suiton: Goshokuzame -kiedy przeciwnik wpada pod wodę, Kisame tworzy pięć ludożernych rekinów

Kisame jest niezwykle potężnym członkiem Akatsuki. Ma największą ilość chakry w sobie, co prawie równa go z Kyubiim.
Dawniej należał do Siedmiu Mistrzów Miecza z Wioski Ukrytej we Mgle.
Jego główna broń, to jego Samehad czyli miecz wykonany ze skóry rekina, który rozszarpuje a nie tnie. Poza tym miecz pochłania chakrę i ,,słucha" jedynie Kisame. Zabrany miecz kaleczy w rękę tego co go zabrał i wraca do kisame.
Jego ilość charky jest tak wielka, że Lider chcąc użyć Shoten no Jutsu potrzebuje jedynie 30% jego własnej chakry, do stworzenia klona Kisame.
Znana jest również jego sadystyczna natura. Objawia się to, gdy Kisame i Itachi porywają Naruto, a ten pierwszy proponuje odciąć Naruto nogi, aby się nie wiercił i nie uciekł.
Mimo wszystko Kisame zwraca się do wszystkich członków z szacunkiem, a także cieszy się, że Tobi wprowadza miłą atmosferę do tak ponurej organizacji.

KAKUZU


Status: nieżyje (niezastąpiony)
Wiek: bardzo dużo. Żyje od czasów pierwszego Hogake
Kolor oczu: białe tęczówki
Kolor włosów: czarne
Wioska: Wioska Ukryta w Wodospadzie (Takigakure)
Pierścień: Północ na lewym palcu środkowym

Partner: Hidan
Cechy charakterystyczne: Nosi maskę, zrobi wszystko dla pieniędzy, pozszywany z wielu ciał. Ma pięc serc
Ulubione techniki:
Kurogane Karada - Metalowe ciało. Wzmacnia swoje ciało

Kakuzu jest najsatrszą postacią z serii. Jego ciała składa się głównie z nici, dzięki czemu bardzo łatwo może przyczpić nowe części do swojego ciała.
Jednak głównym zamiłowaniem Kakuzu jest zbieranie jak największej ilości pieniędzy. Jest to nieakceptowane przez jego partnera Hidana.
Kakuzu miał w zwyczaju zabijać wszystkich partnerów, którzy go zdenerwowali, albo gdy on miał napad furii. Idealnym partnerem więc jest ktoś nieśmiertelny czyli Hidan.
Z powodu, że tak bardzo kocha pieniądze ogłosił się Skarbnikiem Akatsuki.
Kakuzu ma przszyte do pleców cztery maski. W każdej masce jest serce i aby zbliżyć się do pokonania go, należy zniszczyć wszystkie cztery maski, aby potem zniszczyć jego oryginalne serce.
Kiedy walczy z przeciwnikiem ocenia ile warta jest jego głowa i im więcej za nią dostaniem tym chętniej staje do walki.
W walce Kakuzu może ożywić cztery serca, aby stały się stworami walczącymi u jego boku. Dzięki wielu nicią może panowac od nad tymi stworami, a jego ciało ogólnie wygląda ak szmaciana lalka.
Kakuzu często nosi opaskę zasłaniającą jego usta.
Ginie wykończony po walce z Naruto. Ostatecznie dobija go Kakashi.


HIDAN


Status: Pogrzebany żywcem (niezastąpiony)
Wiek: nieznany
Kolor oczu: fioletowe
Kolor włosów: srebrne/białe
Wioska: nieznana, choć widać jego opaskę
Pierścień: Trzy na lewym palcu wskazującym
Partner: Kakuzu
Cechy charakterystyczne: Jest nieśmiertelny. Wierzy w bóstwo zwane Jashin. Ma czerwoną kosę z trzema ostrzami
Ulubione techniki:
zdolność podobna do magii voodoo

Hidan jest przedostatnim liczącym się członkiem organizacji. Nie szanuje jako jedyny lidera i ogólnie to ma bardzo dużo złego do powiedzenia o wszystkich.
Jest bardzo pewny siebie.
Wierzy w bóstwo Jashin, którego religia mówi, że totalne zniszczenie nie jest grzechem. Kakuzu denerwuje zbytnia religijność Hidana, który często odprawia długie rytułały, co Kakuzu uważa za stratę czasu. Hidan natomiast postępuje bardzo zgodnie ze swoją religją i często ma gdzieś co Kakuzu sądzi o długtrwałych rytułałach.
Jeden z rytułałów to główna broń Hidana. Dzięki temu, że jest nieśmiertelny, można mu nawet odciąć głowę, a on swierdza, że to nie było miłe w bardzo potocznym języku.
Dzięki możliwości przyszywania Kakuzu przeważnie naprawia Hidana.
Potrójne ostrze na kosie Hidana nie jest po to aby zadać jak największe obrażenia przeciwnikowi, ale żeby zabrać mu trochę krwi. Z trzeba ostrzami większe prawdopodbieństwo.
Kiedy zdobędzie krew ze swojej własnej krwi rysuje trójkąt wpisany w koło i zaczyna rytułał.
Zmienia to jego ciało w czarne z zaznaczonymi na nim kośćmi. Ogólnie wygląda jak Ponury Żniwiarz.
Kiedy staje w okręgu zadaje sobie rany, ale dzięki temu, że zabrał krew przeciwnika zadaje rany również jemu. Innymi słowy nieśmiertelny Hidan zadaje sobie bolsene i śmiertelne rany, a jego przeciwnik odczuwa to samo, tylko, że nie jest nieśmiertelny. Pozwala to Hidanowi na niezłą rozrywkę, kiedy zmienia kosę w metalowy kolec i przebija siebie odczuwając jedynie ból, a przeciwnik umiera.
Kiedy zabił Asumę, Shikamaru posanawia się zemścić i Hidan wpada w pułapkę. Po wielkim wybuchu zostaje rozerwany na kawałki i żywcem pogrzebanym przez Shikamaru. Lider uznając jego niedsypozycję wyrzuca go z organizacji.

AKASUNA NO SASORI


Status: nieżyje (zastąpiony)
Wiek: 35 lat
Kolor oczu: brązowe
Kolor włosów: czerwone
Wioska: Wioska Ukryta w Piasku (Sunagakure)
Pierścień: Kula, na lewym kciuku

Partner: Wcześniej Orochimaru. Następnie Deidara
Cechy charakterystyczne: Zmienił się w ludzką kukiełkę
Ulubione techniki:
Kugutsu no Jutsu - Technika Kukiełek
Hitokugutsu- technika ludzi-kukiełek
Aka Higi: Hyakki no Sōen - Sekretna Czerwona Technika: Manipulacja Setką Marionetek
Satetsu - Metalowy Piach

Sasori pochodzi z Sunagakure. Jako mały chłopiec był wychowywany przez swoją babcię Chijo, ponieważ jego rodzice zginęli na wojnie. Małemu chłopcowi, sprawiało to niewiarygodny ból, gdy patrzył jak inne dzieci bawią się ze swoimi rodzicami.
Kiedy Sasori opanował sztukę tworzenia marionetek, stworzył marionetki swoich rodziców z ich zwłok. Mimo tego, nadal nie mógł odczuć miłości. Kiedy miał 15 lat opuścił wioskę, w której był uznany za geniusza i mistrza tworzenia kukiełek.
Na dodatek Sasori wynalazł truciznę, która zabija człowieka trzy dni, w niewyobrażalnym bólu. Każda część jego arsenału jest napełniona trucizną, co czyni każdy atak śmiertelnym.

Ze swoim partnerem Orochimaru zabił Trzeciego Kazekage. Z jego zwłok Sasori stworzył jedną ze swoich ulubionych kukiełek.
Wraz z Deidarą wraca do Sunagakure aby porwać Gaarę. Z tego co mówi, wynika że Sasori nie wie gdzie znajduje się jego Ogoniasty Demon.

W przeciwieństwie do Deidary uważa, że prawdziwą sztuką jest wieczne piękno. Dlatego też tworzy trwałe ludzkie marionetki, przy okazji samemu się w nią zamieniając.

Sasori często nie pokazuje swojej twarzy. Przeważnie siedzi zamknięty w swoich kukiełkach, co pozwala mu na skuteczną obronę i eliminuje słobość kuklarzy, czyli wystawienie się jako łatwy cel.

Sasori przyczynił się do śmierci Piątego Kazekage. Łącznie zabił 298 osób i najprawdopodbniej z każdej zrobił marionetkę. Kolejnymi dwoma marionetkami miały być Sakura Haruno i jego babcia Chijo.
Ostatecznie pokazjue 102 marionetki.
Dzięki temu, że zamknął swoje serce w cylindrycznym opakowaniu, pozwala mu to na przenoszenie swojego serca z kukiełki do kukiełki. Kiedy jedna kukiełka zostaje uszkodzona, może on przenieść sercę do drugiej.
Ostatecznie zostaje pokonany przez Sakurę i Chijo. Zdradza im jednak sekret, że ma szpiega u Orochimaru, z którym ma się spotkać za dziesięć dni na Moście Nieba i Ziemi.
Może to sugerować, że Sasori pracował na dwa fronty.

TOBI W BUDOWIE


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Gaword dnia Pią 21:30, 09 Maj 2008, w całości zmieniany 10 razy
Zobacz profil autora
Max!e
ANBU
ANBUDołączył: 26 Gru 2006
Posty: 145
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Aralo Town

PostWysłany: Sob 22:10, 27 Paź 2007

Ja lubię Kisame - za kolor włosów... (xD) i Tobiego, bo "Tobi is a good boy..." xD


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
BiałyTygrys
userDołączył: 27 Paź 2007
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: daleka

PostWysłany: Wto 16:56, 30 Paź 2007

Ja lubie Itachiego


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gaword
@adminDołączył: 26 Gru 2006
Posty: 195
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 16:50, 05 Lis 2007

http://www.youtube.com/watch?v=Vvlu5OSa0Rg to jest link do moje filmiku o Akatsuki ;] Liczę że się spodoba Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gaword
@adminDołączył: 26 Gru 2006
Posty: 195
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 17:09, 24 Lis 2007

został odświeżony opis o Sasorim


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Karwuch
Gość


PostWysłany: Wto 20:55, 10 Lut 2009

Heh..dosc ciekawy opisik..;p lecz jaka trzeba bylo by rownac to Hidan i Kakuzu byli najlepsi w swym rodzaju..a Orochimaru zostawi Akatsuki bo stanie sie tak potezny ze nawet i ze wszystkimi czlonkami by wygral wiec...za bardzo sie pospieszyles z tym ze Orochimaru jest w Akatsuki;] ale okk
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

 

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.
Regulamin